Ankara Şubesi

Ankara, Aksaray, Çankırı, Eskişehir, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir TMGD Hizmeti

Tehlikeli ürünlerinizin tüm modlarda taşımacılığı, depolanması, paketlenmesi, etiketlenmesi kısaca tüm yönetim süreçlerinde 4G Kurumu olarak yanınızdayız!

ADR, RID, IMDG, IATA-DGR, KKDİK, Sürdürülebilirlik, Karbon Ayak İzi, Su Ayak İzi, GBF hazırlama, PKD hazırlama ve kimyasalların yönetimi danışmanlığı, KDU(Kimyasal Değerlendirme Uzmanı) Eğitimi, ADR 1.3 Eğitimleri ve Elektrikli Araç&Batarya Güvenliği Eğitimi vs. birçok hizmeti İstanbul Merkez Şubemizde bulabilirsiniz.

4G Kurumsal

KDU Eğitimi, IATA, TMGD Danışmanlık

Danışmanlık

ADR, RID, IMDG, IATA-DGR, KKDİK, Sürdürülebilirlik, Karbon Ayak İzi, Su Ayak İzi, GBF hazırlama, PKD hazırlama ve kimyasalların yönetimi danışmanlığı için yanınızdayız.

Eğitim

KDU(Kimyasal Değerlendirme Uzmanı) Eğitimi, ADR Genel Bilinçlendirme, Göreve Yönelik ve Emniyet Eğitimleri, Elektrikli Araç ve Batarya Güvenliği Eğitimi vb.

Yazılım

safevisor.com, 4gate.com, sahaturu.com, uetds4g.com ve firmalara özgü yazılım çözümlerimiz ile tehlikeli madde süreçlerini yönetmekteyiz.

4G Kurumsal

Kimyasal & Tehlikeli Madde Hakkında Herşey

Solar Panels

4G Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kurumu T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na akredite, sektörün öncü kuruluşu olarak tüm müşterilerimize tehlikeli maddelerin karayolu(ADR), denizyolu(IMDG-Code), demiryolu(RID), havayolu(IATA-DGR) taşımacılığı konusunda danışmalık vermekteyiz.

Hydropower Plants

ADR 1.3 Eğitimleri, Elektrikli araç güvenliği eğitimleri, T.C. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından akredite olarak Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması (KKDİK) Hakkında Yönetmelik kapsamında Kimyasal Değerlendirme Uzmanı (KDU) Eğitimi vermekteyiz.

Wind Turbines

Kimyasalların ve tehlikeli maddelerin yönetimi için ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok yazılım çözümü ile sizlere kolaylık sağlıyoruz.

Sizi arayalım!

Ad Soyad
E-mail
Telefon